Повноекранний
2 Results Found
Сортувати за:

 Число заміських котеджних селищ зростає з кожним днем. Це пояснюється тим, що все більше покупців прагнуть переїхати жити за місто. Дійсно, приватний будинок привертає любителів простору, городу, господарства. Саме тому багато власників квартир, особливо з дітьми, вважають за краще міняти спосіб життя.

Переваги приватного будинку

 Не зважаючи на більш високу вартість будинків в порівнянні з квартирою, існує маса переваг, чому варто звернути увагу саме на такий варіант житлоплощі. Серед них слід виділити такі:

 • індивідуальність житла. Ви можете втілити в реальність будь-які дизайнерський задум не тільки в оформленні інтер'єру, але і фасаду;
 • стоянка. Чи не виникає труднощів з пошуком місця, де залишити автомобіль. Для цього можна скористатися гаражем або навісом у дворі. Крім того, це дозволяє істотно заощадити на оплаті паркувального місця на стоянці;
 • земля і власність. Купівля будинку означає придбання певної земельної ділянки, який так само поводиться в ваше володіння і ви можете розмістити на ньому різні господарські споруди;
 • сусіди. Досить складно відшукати квартиру з хорошою звукоізоляцією. Тому в більшості випадків може виникнути неприємне сусідство з іншими мешканцями. У будинку ж ви відгороджені від шуму межами цілого ділянки. Звичайно, за умови, якщо ви не збираєтеся купити будинок у Рівному на два господарі;
 • престиж. Такий критерій підтверджується розмірами кімнат, які є просторими. Крім того, їх досить багато й у кожного члена сім'ї з'являється особистий простір;
 • домашні тварини. Утримання улюбленців стає значно зручнішим. Також ви можете завести присадибне господарство при наявності великої ділянки.

Чим будинки відрізняються один від одного

 Класифікація є досить різноманітною. Вона залежить від різних факторів. Наприклад, можна виділити два види за призначенням:

 • для постійного проживання;
 • для літнього відпочинку (дача).

 Крім того, розділити приватні будинки можна за рівнем вартості:

 • елітні;
 • бізнес-клас;
 • економ.

 Завдяки такій різноманітності кожен зможе підібрати слушний для себе варіант житлоплощі. Варто зауважити, що останнім часом величезну популярність здобув продаж елітних будинків. Це обумовлено тим, що такі будівлі зводяться відповідно до сучасних вимог енергоощадження та використанням новітніх будівельних технологій.

Де купити приватний будинок?

 До такого серйозного придбання необхідно підходити з усією відповідальністю. Продаж будинків в Рівному користується достатньою популярністю. Однак при цьому дуже важливо не помилитися у виборі продавця і не зв'язатися з шахраями. Тому за допомогою варто звертатися до зарекомендувавших себе компанії, які надають ріелторські послуги.

 Якщо ви вирішили купити будинок в Рівному, або купити будинок біля Рівного то це можна зробити через агентство нерухомості «Senat». У нашій компанії працюють грамотні фахівці, які нададуть вам повноцінний супровід на всіх етапах покупки. Крім того, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта та підібрати житло, яке буде відповідати його вимогам й фінансовим можливостям.

 Деякі покупці ставляться скептично до такої співпраці, не вірячи в вигідність та успіх операції. Тому всю процедуру звалюють на власні плечі й витрачають багато часу, сил і грошей на успішне її вирішення. Однак в більшості випадків результат не виправдовує очікувань.

 Співпрацюючи з нашою фірмою, вам не доведеться хвилюватися про юридичні аспекти справи. Наші співробітники мають професійні знання та навички в цій області. Тому кожна пропозиція вивчається і аналізується з особливою ретельністю. У підсумку ви отримуєте прекрасне житло, витративши при цьому мінімум власних зусиль і часу, на дуже вигідних умовах.

Compare listings

Порівняйте