Експертна оцінка нерухомості

При здійсненні будь-якої угоди з нерухомістю важливо зробити правильну та актуальну оцінку об’єкта. Однак сам процес оцінки є досить складним. По-перше, оцінювач зобов’язаний досконально орієнтуватися в поточній кон’юнктурі й тенденціях ринку нерухомості в цілому. По-друге, він повинен вміти «побачити» і точно оцінити індивідуальні особливості кожного конкретного об’єкта нерухомості – ступінь зносу приміщення, вартість проведених поліпшень і безліч інших чинників. По-третє, добре орієнтуватися в сучасній законодавчій базі з оцінки та операцій з нерухомим майном, а також оперативно відслідковувати всі зміни, що відбуваються.

Наше агентство співпрацює з профільними фахівцями, які мають величезний практичний досвід і постійно відслідковують ситуацію на ринку нерухомості м Рівне. Сертифікований оцінювач готовий зробити для Вас професійну оцінку ринкової, споживчої, інвестиційної та страхової вартості будь-якого об’єкта. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що Вашу квартиру, будинок, дачу або об’єкт комерційної нерухомості оцінять швидко, точно і кваліфіковано.

 

Укладання договорів на надання послуг з продавцями

Особливою гордістю нашої компанії є індивідуальна робота з продавцями, які укладають з АН «Senat» договір на надання послуг, що передбачає проведення Агентством операцій з їх нерухомістю.

Працюючи в повній відповідності з європейськими стандартами ведення ріелторського бізнесу, ми завжди прагнемо до встановлення тісних і довірливих відносин зі своїми клієнтами. Тому, підписавши відповідний договір з нашим агентством, Ви можете бути впевнені в тому, що для Вас будуть забезпечені краще на ринку якість сервісу і найбільш повний обсяг послуг по Вашому об’єкту.

Compare listings

Порівняйте