Повноекранний
14 Results Found
Сортувати за:

 Новобудовами вважаються багатоповерхові будинки, будівництво яких завершилося зовсім недавно або ще не закінчено. Варто зауважити, що більшість людей, які бажають обзавестися власним житлом, прагнуть купити квартиру в новобудові Рівне. Така популярність обумовлена тим, що на відміну від старих будівель, нові виконуються відповідно до сучасних вимог ергономіки та енергозбереження. Крім того, такі будинки, найчастіше, будуються в зручно розташованих районах.

Переваги новобудов

 Придбання власної житлоплощі завжди є вкрай відповідальним і хвилюючим заходом. Оскільки перед його початком необхідно прийняти багато важливих рішень і зважити всі плюси і мінуси кожного. Саме тому багато зупиняють свій вибір на покупці житла в новобудовах. Адже таке рішення має масу переваг, серед яких доречно виділити наступні:

  • будівельні роботи здійснюються за допомогою сучасних технологій. Це дозволяє створити комфортні і надійні умови для проживання в майбутній квартирі;
  • гарне планування. Кімнати в таких будівлях є просторими і мають зручне розташування; • нові комунікації. Дуже важливий аспект. Оскільки вони не були використані раніше, можна з повною впевненістю говорити про безперебійному функціонуванні;
  • відсутність «темного минулого». Цей фактор дає можливість укладення угоди без побоювань виникнення будь-яких неприємностей з юридичного боку.

 Ще одним приємним доповненням, крім іншого, є можливість самостійного планування дизайну інтер'єру. Так, ви зможете облаштувати своє житло на свій смак без будь-яких переробок.

Види новобудов і їх особливості

 На сьогоднішній день новобудови поділяються на два типи:

  • цегляні;
  • каркасно-монолітні.

 Такі будови відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, швидкістю зведення, а також ціновою політикою на квартири. Крім того, вони мають відмінну інфраструктуру всередині будинку. Така особливість дозволяє розділити новобудови ще на дві категорії: елітні і звичайні. Дана класифікація використовується в маркетинговій сфері і різниться вартістю.

Де можна придбати квартиру в новобудові?

 Новобудови в м.Рівне зводяться відповідно до сучасних вимог і не поступаються за своїми характеристиками столичним. Купити квартиру в Рівному в новобудові можна як самостійно, безпосередньо переглянувши квартири від забудовника Рівне, так і через спеціалізовані агентства нерухомості. Однією з компаній, яка здійснює продаж квартир в новобудовах, є «Senat».

 Наші ріелтори мають величезний досвід роботи, при цьому вони постійно розвиваються і вдосконалюють свої навички. Крім того, скориставшись послугами нашої компанії, ви заощадите свій час. Вам не потрібно буде займатися документацією. Грамотні фахівці зроблять це самостійно. Все, що потрібно від вас - це чітке виклад своїх вимог і побажань щодо майбутньої квартири.

 Таким чином, ви отримаєте гарне житло без особливих зусиль. Більш того, вам не доведеться турбуватися про різні юридичні аспекти угоди. Наші співробітники здійснюють ретельну перевірку кожного об'єкта і гарантують чистоту укладення договору.

 Ознайомитися з подробицями співпраці з нашою фірмою ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними на сайті контактам. Компетентні консультанти нададуть будь-яку цікаву для вас інформацію абсолютно безкоштовно. Не пропустіть можливість укласти вигідну угоду прямо зараз і вже через деякий час ви будете насолоджуватися власним житлом в новобудові!

Compare listings

Порівняйте