Повноекранний
4 Results Found
Сортувати за:

Подобова оренда двокімнатних квартир

 

 Рівне - місто контрастів і неординарних людей. Кожного разу, відвідуючи його, можна постійно відкривати щось нове і незвідане. А велика кількість романтичних куточків, навіває відчуття легкості, затишку та умиротворення. І якщо ви вирішили в перший раз стати нашим гостем і зняти подобово квартиру в Рівному, ми рекомендуємо до обов'язкового відвідування:

 • Міський зоопарк, який знаходиться за адресою вул. Київська, 110. Тут у вас буде можливість поспостерігати за рідкісними представниками фауни не тільки України, а й усього світу.
 • Музей Першокниги. Це архітектурне творіння присвячено історії виникнення Пересопницького Євангелія.
 • Музей бурштину. Тут у вас з'явиться можливість побачити рідкісні екземпляри скарби Полісся - бурштину. Деяким експонатам більше 40 млн. Років.
 • Тунель кохання. Це неробоча залізнична гілка, яка згодом надзвичайно обросла гілками дерев і нині є улюбленим місцем для романтичних прогулянок.

 І це тільки маленький перелік усіх пам'яток, з якими у вас є можливість познайомитися в перший день перебування в місті Рівне.

Типи квартир

 Агентство нерухомості «Senat» пропонує вам взятив оренду квартиру в Рівному подобово і побачити все своїми очима. У нас є великий вибір квартир від власників:

 • однокімнатні. Для маленький сімей;
 • квартири-студії. Прекрасний варіант для любителів просторих приміщень;
 • гостинки. Підійдуть для відрядження клієнтів, які більшу частину часу будуть проводити на зустрічах, а повертатися в апартаменти тільки для ночівлі;
 • двокімнатні. Для груп спортсменів або студентів;
 • трикімнатні і більше.

 Знімаючи квартиру подобовов Рівному на нашому порталі, ви гарантовано потрапите в ту квартиру, яка вам сподобалася, незалежно від часу приїзду, - будь то пізній вечір або ранній ранок. Фотографії заброньованих вами апартаментів відповідають дійсності, а по приїзду наш обслуговуючий персонал зустріне прямо за адресою незалежно від місця і району проживання, проведе в саму квартиру і розповість про всі умови перебування.

 Агентство нерухомості «Senat» - компанія з великим досвідом роботи, тому ми зробимо все від нас залежне, щоб кожен клієнт залишався задоволеним і з бажанням повертатися до нас знову і знову.

Переваги двокімнатних квартир

 Великим попитом у нас користуються двокімнатні квартири. Цьому сприяє цілий ряд факторів:

 • велика площа для проживання дозволить комфортно розміститися групі спортсменів, туристів або просто велику сім'ю;
 • роздільні кімнати припускають приватність і незалежне проживання в межах однієї квартири;
 • наявність вільного простору дозволяє комфортно себе почувати в будь-яких умовах, не боячись потурбувати один одного;
 • можливість запросити компанію друзів або родичів.

Бронювання подобово квартир у Рівному

 Коли ви повністю визначилися з датою приїзду і часом перебування, ви можете зателефонувати в нашу компанію, вибрати відповідні апартаменти і зробити бронювання. Наші консультанти допоможуть вам при виникненні труднощів або питань і підкажуть найбільш підходящий варіант в потрібній частині міста Рівне.

 Передача ключів відбувається в момент поселення і виселення гостя. Тому дату виїзду потрібно знати заздалегідь, щоб співробітник агентства нерухомості «Senat» вчасно прибув за кілька хвилин до передбачуваного часу виїзду і забрав ключі.

 Агентство нерухомості «Senat» за роки свого існування набуло цінний досвід роботи з клієнтами, які орендують квартири подобово в Рівному. Тому звернувшись до нас, ви залишитеся задоволені не тільки обслуговуванням нашого персоналу, а й внутрішнім оздобленням квартири.


Compare listings

Порівняйте