Що таке Таунхаус і чому цей вид житла настільки популярний в Україні (Рівне)

Таунхауси стали чудовою альтернативою міським квартирам – на думку багатьох ріелторів, цей вид житла з кожним роком буде ставати більш актуальним. Таунхаус являє собою комплекс з декількох малоповерхових будинків, кожен з яких розділений на окремі секції (від 2 до 8). Основною перевагою такого житла є доступна вартість, що обумовлено наявністю у сусідніх будинків загальною даху і стін, а це значить що:

  • на будівництво витрачено менше матеріалів;
  • втрати тепла в зимовий період мінімальні;
  • часто вертикальне планування (на першому поверсі звичайно розташовується передпокій, кухня, вітальня і підсобне приміщення, а на другому – спальня, дитяча, робочий кабінет);
  • незначні фінансові витрати на прокладку інженерних комунікацій, оскільки вони проводяться одночасно до кількох секціях;
  • низька вартість ділянки (територія невелика, але використана максимально ефективно).

В результаті цього ціна таунхауса на 20% нижче, ніж вартість окремо споруджуваного будинку, а в порівнянні з квартирою в новобудові, він коштує не набагато дорожче.

Новий формат проживання і його переваги

Такий вид житла має кілька плюсів – наявність всіх зручностей, як і в міських квартирах, вільний простір, як в заміських будинках, невелику присадибну ділянку, схильність в екологічно чистій зоні, до того ж, деякі будинки будуються під вільну внутрішнє планування. Купуючи танхаусов, вам не потрібно буде піклуватися про обслуговування будинку, оскільки цими питаннями займається спеціалізована компанія.

Купівля таунхауса через агентство нерухомості

Багато покупців цікавиться вибором малоповерхових будинків в Рівному і агентство нерухомості «Senat-Realty» готове запропонувати кілька варіантів в різної цінової категорії:

  • бюджетні таунхауси, площею до 150 кв.м;
  • бізнес-варіанти, площа яких варіюється в межах 150-200 кв.м;
  • елітні будови, загальною площею до 250 кв.м.

При укладанні договору клієнт стає також власником земельної ділянки. При виборі житла обов’язково враховуються всі вимоги покупця, ми також можемо запропонувати комплекс таунхаусів, що охороняється цілодобово. Замовникам ми надаємо перевірене опис житла, реальні фотографії та актуальні ціни, ми співпрацюємо з перевіреними продавцями, тому будь-які неприємні ситуації в ході операції виключені.

Приєднуйтесь до дискусії

Compare listings

Порівняйте