Повноекранний
5 Results Found
Сортувати за:

 Поряд із заміськими котеджами з'являються нові об'єкти малоповерхового будівництва - таунхауси. Це комплекс дво- або триповерхових будинків із загальними бічними стінами і дахом, кожен з «суміщених» блоків має свій вхід і присадибну ділянку. Планування будинку передбачає розташування на першому рівні передпокої, вітальні, кухні і господарських приміщень, а на другому - спалень і робочого кабінету. Такі конструкції чудово вписуються в міське середовище, але для нашої країни характерно будівництво таунхаусів в приміських селищах.

Переваги таунхаусів

 Багато приймають рішення придбати таунхаус Рівне і цей вибір цілком обгрунтований, оскільки такі будівлі мають ряд переваг:

 • доступна ціна в порівнянні з вартістю індивідуального котеджу або квартири в центрі мегаполісу;
 • можливість створення ексклюзивного інтер'єру (наприклад, в міській квартирі неможливо побудувати басейн, в разі ж з будинками подібних обмежень немає);
 • наявність гаража, що особливо зручно для великих міст, де спостерігається дефіцит місць для паркування.

Види і типи таунхаусів

 Існує більше 10 варіантів даної нерухомості, в залежності від цінової категорії, але в нашій країні найбільш поширеними є такі:

 • віллета - таке житло підходить для тих, хто бажає купити елітний таунхаус. Особливості об'єкта даного виду полягають в багаторівневої конструкції, наявності упорядкованої мансарди і цокольного поверху, великому за площею земельній ділянці, де зазвичай розташовується зона відпочинку і штучна водойма. Відносно внутрішньої обробки будинку, то тут використовуються новітні дизайнерські рішення з метою забезпечення максимального комфорту для власників;
 • твінхауси - це два об'єднаних котеджу з великими за площею земельними ділянками;
 • квадрохауси - будова, розраховане на чотирьох власників, з індивідуальними входами і ділянками площею 1-2 сотки;
 • дуплекс - розрахований на дві сім'ї, всі комунікаційні системи загальні, а ділянки розділені парканом. Такий варіант підходить для родичів або близьких друзів. Внутрішнє і зовнішнє оформлення будинків ідентично;
 • лейнхауси - багатоквартирний будинок, що складається з 2-6 секцій, з високими стелями і великими за площею кімнатами, а також ділянкою 5 соток.

 При будівництві таунхаусів фахівці прагнуть максимально заощадити на матеріалах. Кухні і ванні кімнати сусідніх блоків розміщуються поруч, через стіну, тобто внутрішнє планування квартир виходить дзеркальної. Проектувальники прагнуть домогтися стандартизації конструкцій і максимальної довжини суміжних стін. Виходячи з цього, таунхауси поділяються на три основні типи:

 • Лінейние - будівля розташовується уздовж вулиці, може включати від 5 до 12 блоків. Кожен блок має окремий вхід і вихід на власну земельну ділянку з протилежного боку. Зовнішнє оформлення і внутрішнє планування однакові, а земельні ділянки становлять від 0,5 до 2 соток.
 • Компактние - в даному випадку забудова не формується суцільною лінією, тут кожен блок має вихід на окрему ділянку (4 або 6 соток), а також дві або більше суміжних стіни з сусіднім блоком, хоча архітектурне рішення не лінійне. За зовнішніми характеристиками такі будови схожі з окремими будинками, тільки відрізняються великими габаритами.
 • Ковровие - квартали щільно забудовуються дотичними один з одним будівлями, кожен блок має невеликий закритий земельну ділянку. Даний варіант доречний в міських умовах з високим рівнем щільності житлового фонду, хоча на практиці попит на таку нерухомість ще не сформований.

 Плануєте купити нерухомість, але не знаєте, на якому варіанті краще зупинитися? Фахівці нашого агентства «Senat» готові надати кваліфіковану допомогу при виборі нерухомості і оформленні угоди. Рекомендуємо звернути увагу на таунхаус в мікрорайоні Щасливе, продаж об'єктів в даному районі користується попитом серед населення, завдяки доступній ціні і зручному розташуванню.

Compare listings

Порівняйте