Як купити квартиру в новобудові. На що звернути увагу при виборі?

Процедура покупки квартири в новобудові пов’язана з певними ризиками – забудовник продає право на нерухомість, в той час як основні роботи з будівництва ще не закінчені. Найчастіше терміни здачі нового багатоквартирного будинку в експлуатацію затримуються на період до 12 місяців. Але тут є основна перевага – доступна вартість житла, оскільки квартири, що знаходяться в стадії будівництва, можна придбати дешевше на 10-15%.

Переваги покупки житла в новобудові

Доступна ціна – це основне, але не єдина перевага угоди. Купувати квартири в споруджуваному багатоповерховому будинку вигідно з наступних причин:

  •  сучасна і зручне планування;
  •  застосування високоякісних будматеріалів та інноваційних технологій;
  •  доступ до всіх необхідних комунікаційних систем.

Щоб уникнути проблем при купівлі житла, необхідно укладати договори тільки з перевіреними компаніями-забудовниками, попередньо вивчивши їх статутну документацію і дозвіл на ведення будівельних робіт. У разі, якщо забудовник встановлює занадто низьку ціну на квартири та прагне якнайшвидше укласти договір, фахівці рекомендують відмовитися від такої угоди.

На що потрібно звернути увагу при покупці житла?

Вибираючи квартиру в новому багатоквартирному будинку, необхідно врахувати наступні параметри:

  •  розташування об’єкта, віддаленість будинку від центральної частини міста;
  • транспортне повідомлення;
  •  площа квартири та поверх;
  •  наявність в під’їзді ліфта і сміттєпроводу;
  •  розвиненість інфраструктури (наявність поблизу магазинів, дитячих садків, шкіл, поліклінік);
  •  екологічна обстановка в районі.

Проте, згідно з невтішним даними статистики, на первинному ринку діє безліч шахрайських компаній, які обманюють покупців, переносячи терміни здачі будинку в експлуатацію і збільшуючи вартість житла. Щоб мінімізувати ризики, рекомендуємо звертатися за допомогою до професіоналів.

Купівля квартири через ріелтерів

Професіонали агентства нерухомості «Senat-Realty» нададуть вам кваліфіковану допомогу в покупці житла в новобудові. Скориставшись послугами нашої організації, ви заощадите час і гроші. Досвідчені юристи проконтролюють кожен етап угоди. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними забудовниками, тому будь-які ризики виключені.

Приєднуйтесь до дискусії

Compare listings

Порівняйте