Повноекранний
4 Results Found
Сортувати за:

 Досить часто можна зустріти оголошення з заголовком «куплю земельну ділянку в рівному ». Що мається на увазі під цим поняттям? Земельною ділянкою називають об'єкт нерухомості, тобто територію з певною площею, конкретним місцем розташування, призначенням і статусом. Згідно з діючими нормами законодавства, земельну ділянку включає грунт, водойми, рослини і ліс, при цьому надра не належать до ділянки, оскільки є державною власністю.

 Існують певні ознаки, які дозволяють упевнитися в тому, що конкретний об'єкт відноситься саме до земельної ділянки:

  • наявність кадастрового номера;
  • адреса (місце розташування та розмір території);
  • чітко встановлені межі;
  • цільове призначення;
  • статус;
  • реквізити власника;
  • дозволене використання.

 З ділянкою можна здійснювати різні операції - купувати, продавати або перепродавати іншим особам. Оскільки подібні процеси мають масу нюансів, слід бути гранично уважними. Купити участок в Рівному або продати вже наявне майно не проблема, якщо відразу звернутися за допомогою до професіоналів агентства нерухомості, в такому випадку будуть виключені будь-які неприємні ситуації і фінансові втрати.

Види земельних ділянок

 Перш ніж купити ділянку землі в Рівному, необхідно ознайомитися з основними видами і типами таких об'єктів. Виходячи з цільового призначення, ділянки бувають декількох видів, виділимо основні: 

  • під ІЖБ (індивідуальне житлове будівництво) - такі об'єкти розташовані на землях населених пунктів і мають власну адресу. Тому в разі зведення будинку на території, власник може без проблем прописатися і жити в ньому. Державні служби обладнають такі ділянки всіма необхідними комунікаційними системами і об'єктами інфраструктури (транспортними мережами, магазинами, поліклініками, установами культури та освіти);
  • під дачне будівництво або садове товариство - між цими двома видами ділянок немає особливої різниці. У разі будівництва житлового будинку на такій території складно буде отримати адресу і оформити прописку;
  • під ОПГ (особисте підсобне господарство) - такий об'єкт може розташовуватися в межах населеного пункту або за його межами. У першому випадку з часом можна буде змінити функціональне призначення нерухомості і перевести об'єкт в категорію «під індивідуальне будівництво».

Як купити або продати ділянку землі?

 Вас цікавить покупка або продаж земельних ділянок в Рівному? Але ви не знаєте, на чому зупинити свій вибір або як правильно оформити документи на продаж? Зверніться до нашого агентства нерухомості «Senat-Realty». У нас працюють досвідчені професіонали, які нададуть всю необхідну інформацію по вас цікавлять. Наша спеціалізація - це надання допомоги в угоді, покупка або продаж ділянок в Рівному за участю наших співробітників дозволить вам уникнути багатьох проблем, в тому числі і фінансових втрат.

Compare listings

Порівняйте